O Nas

Wybór partnera, któremu powierzamy niemal wszystkie informacje o firmie to poważna decyzja dla każdego przedsiębiorcy, dlatego też stawiamy na wzajemne poznanie się i zaufanie. Prosimy o zapoznanie się z naszą firmą i z naszą ofertą z zakresu rachunkowości, księgowości i doradztwa biznesowego. Jeżeli zakres proponowanych przez nas usług wzbudzi Państwa zainteresowanie, zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w celu omówienia szczegółów. My z naszej strony zapewniamy rzetelność, bezpieczeństwo obsługi oraz poufność przechowywanych danych na każdym etapie współpracy.

 

Motto

"Biuro Rachunkowe ARGUS powstało z doświadczenia, pasji i profesjonalizmu."

Współpracę z Naszymi Klientami opieramy na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań, gwarantujących zadowolenie z poziomu świadczonych usług.

Oferujemy szereg usług dodatkowych skierowanych do dużych organizacji, małych i średnich firm jak i do osób dopiero rozpoczynających działalność.

 

Bezpieczeństwo

Pracujemy z informatycznym systemem Symfonia. W pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiązania informatyczne. Nasze serwery zapisują wszystkie dane równolegle na dwóch dyskach w systemie mirror. Dodatkowo wszystkie dyski są szyfrowane, co uniemożliwia ich odczyt danych osobom niepowołanym.

Nasze bazy danych spełniają wszystkie wymogi Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Ponadto Państwa bezpieczeństwo prawne gwarantuje polisa odpowiedzialności cywilnej biura rachunkowego.